Tedaviler

Ağız ve Diş Sağlığı alanında çeşitli branşlarda verdiğimiz kapsamlı tedavilere göz atabilirsiniz.

WhatsApp İletişim

Dt. Melih Turgut

Tedaviler

Dt. Melih Turgut Diş Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiGüzel ve Sağlıklı Gülüşler

Ağız ve Diş Sağlığı alanında çeşitli branşlarda verdiğimiz kapsamlı hizmetlere/tedavilere göz atabilirsiniz.
Implant Cerrahisi

İmplant tedavisinde, implantlar, eksik dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine biyouyumlu bir materyal olan titanyumdan yapılan yapay diş kökleridir.

Lamina Diş Kaplama

Lamina diş, bir diğer tanımıyla porselen kaplama, bireylerin dişlerinde meydana gelen deformasyon, kırılma gibi sebeplerden doğan estetik bozuklukları gidermek adına yapılır.

Çocuk Diş Sağlığı

Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı; çocuğun doğumdan başlayarak süt dişlerinin tamamının değiştiği 12-13’lü yaşlarla kadar uzanan süreçte, süt ve kalıcı dişlerinin korunması ve tedavisi ile ilgilenmektedir.

Diş Çekimi

Diş hekimliğinde dişin doğal hali ile ağızda tutulması temel amaç olsa da, bazı durumlarda diş çekimi kaçınılmaz olabiliyor.

Zirkonyum Kaplama

Seramik veya porselen malzemeden yapılan zirkonyum, parlak ve sağlam bir elementtir. Zirkonyum diş kaplama beyaz bir malzemeden oluşur ve metal içermez.

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma; diş yüzeyindeki gözenekli mine yapısında oluşan renkli, natürel ya da natürel olmayan maddelerin beyazlatma jelleriyle koyulukların giderilmesi için yapılan bir uygulamadır.

Gömülü Diş Çekimi

Gömülü diş ameliyatı ortalama 1 saat sürer ve hasta uyutularak (genel anestezi) ya da sinir blokları şeklinde bölgesel uyuşturmalarla yapılabilir.

Gülüş Estetiği

Gülüş estetiği, gülüş tasarımı olarak da bilinen farklı aşamaları kapsayan ve bunları ele alan bir estetik diş hekimliği uygulamasıdır.

Diş Dolgusu

‘Dolgu ,dişlerimiz çürüdüğünde varolan madde kaybını telafi etmek için çürük kısmın temizlenip,dişe uygun malzemelerle restore edilmesidir.

Cerrahi Tedaviler

Gülüş estetiği, gülüş tasarımı olarak da bilinen farklı aşamaları kapsayan ve bunları ele alan bir estetik diş hekimliği uygulamasıdır.

Diş Pırlantası

Diş yüzeyine yapıştırılan diş pırlantası, gülüşünüze ışıltı katar. Yapay kristal taşların ya da pırlantaların özel bir teknikle diş yüzeyine yapıştırılması ile işlem gerçekleştirilir.

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi genellikle ağrılı bir işlem olarak görülür. Fakat modern teknikler ile kök kanallar bir veya iki seanstan sonra daha ağrısız ve konforlu bir şekilde tedavi edilir.

https://melihturgut.com/wp-content/uploads/2021/09/inner_image_08.jpg

İletişim

Dt. Melih Turgut Diş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

WhatsApp İletişim